Czyszczenie tapicerki - Karcher Poznań

Foto
Foto
Foto
Obecnie znajdujesz się w : Strona główna

Dywany i wykładziny

Do sprzątania (prania) dywanów i wykładzin używamy profesjonalnego urządzenia firmy KARCHER. Ekstrakcyjna metoda czyszczenia, którą stosujemy polega na rozpylaniu bardzo skutecznego, ekologicznego (zgodnego z wymogami UE), silnie czyszczącego środka i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, z którym nie poradzi sobie zwykły odkurzacz zostaje trwale usunięty.

Dzięki mocnej turbinie ssącej urządzenie pozostawia jedynie śladowe ilości wilgoci. Po wykładzinie można chodzić w czasie krótszym o ok. 70% niż w przypadku stosowania zwykłych odkurzaczy piorących. Jednocześnie stosowany przez nas środek konserwuje i wzmacnia włókna, utrudniając ponowne wnikanie brudu. Preparat ten usuwa również roztocza i nadaje pomieszczeniu świeży zapach.

Meble tapicerowane

Tą samą metodą czyścimy fotele, kanapy, pufy, narożniki i inne meble tapicerowane. W tym przypadku używamy jednak innej końcówki rozpylająco-ssącej, która jest przystosowana do czyszczenia tego typu podłoża. Wszystkie powyższe usługi wykonujemy w domu, biurze lub firmie klienta po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.


Samochody

W taki sam sposób jak meble tapicerowane czyścimy tapicerki w samochodach oraz (opcjonalnie) dodatkowo bagażnik i podłogę. Samochody czyścimy również na terenie naszej posesji w Przeźmierowie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. 

Neutralizacja zapachów

Przy pomocy Karchera oraz odpowiednich środków usuwamy przykre zapachy spowodowane np. moczem zwierząt domowych itp.

Zalety stosowania metody ekstrakcyjnej

 ► Jest to najbardziej skuteczna metoda usuwania trudnych zabrudzeń                    ► żadna metoda tzw. "na sucho" nie usuwa tak dogłębnie znieczyszczeń                ► używamy oryginalnych i biodegradowalnych środków firmy KARCHER, co                   powoduje, że nie pozostają po praniu żadne lepkie pozostałości                              ► urządzenie Karchera ma bardzo silną turbinę ssącą, co powoduje, że wewnątrz              mebla pozostają tylko niewielkie ilości wilgoci, które odparowują po kilku godzinach.